Duben 2010

29.4.2010

29. dubna 2010 v 16:04 | Nami |  Diary
Ano, pořád žiju ! Akorát ke zprávě sem se dokopala až teď...

Dneska jsme měli ve škole perfektní budíček. Běh na 1500m (6 koleček) v 8 hodin ráno byl opravdu povzbuzující.
Druhou hodinu jsme měli angličtinu a psali jsme test a já mám za 3. Lepší známka mi utekla jenom o 1 bod. =/ Pěkně mě to štve, ale poslední dobou mi takhle blbě utíkaj všechny testy.
Pak jsme měli 2 hodiny výtvarky. Taky dobrý no...nesnášim tenhle předmět ! Malovali jsme nějakou ýživnou krajinu...v českém překladu všechno jídlo, co je zdravé. =/
Předposlední hodinu jsme češtinu s novou učitelkou. Ne s úplně novou, ale nově jí máme na češtinu, protože našeho učitele co jsme měli předtím vyhodili. Psali jsme diktát takže pohoda.

No...přibližně ve 13:00 byla teplota venku zhruba 25°C a my jsme jak pitomci lítali okolo hřiště. Měli jsme tělocvik a běhali jsme 250m. Mám fakt dost.

V 6 hodin mi začíná trénink. Dneska jsem se rozhodla, že odhodím tu šílenost co máme nosti a budu cvičit v kalhotech a tričku. V tělocvičně se totiž nikdy nevětrá a po mladších je tam vydejchanej vzduch a děsný horko. Tak snad mě s tím trenéři nevyhodí. Můžou být rádi, že jsem se vůbec na ten trénink dostavila =D

No...teď pomalu půjdu. Tak zatím !

http://my-rainbow-face.blog.cz

28.4.2010 - Tak nějak na nic

28. dubna 2010 v 17:05 | Nami |  Diary
 Jsem utahaná a smutná.

Dnešek ve škole byla fakt nuda. Učitelé mají pořád nějaký problém.
Od příštího týdne se nám bude kompletně překopávat hozvrh, kvůli toho, že náš dosavadní češtinář odchází. Novinek je povícero. Příští rok se bude áčko dělit a seznam, jak budou rozházený ve třídách má náš třídní, který nám ho nechce ukázat, což nás docela štve.

Odpoledne jsem byla s nej kámoškou venku. Tak nějak jsme se prošly, probraly život, podrbaly různé známé i neznámé lidi. Však to znáte.
Domů jsem přišla dříve. Učit se není co, protože zítra máme úplně pohodovej den.
Alespoň podle rozhvrhu. Čeká nás totiž nejspíš 2x běh na 1500m. Poprvé ráno v 8 hodin na povvině volitelném předmětu (sportovky). A podruhé při normálním těláku 6. hodinu. Kluci jsou pěkně vychcaný. Už zase jim tělák odpadl, takže jdou ze školy o hodinu dřív domů. Docela mě to štvě. Klukům totiž u nás ve škole převážná většina vedení nadržuje. Takže dobrý no.

Teď si půjdu pustit nějakej film. Odhaduju to tak na Třináctku...tak zatím !

http://my-rainbow-face.blog.cz

Chain 1.4

27. dubna 2010 v 17:19 | Nami |  Chains
Co si naposled poslouchal/a? - Mad World
Co si komu naposled napsal/a? (icq?)- Martinovi
Komu si naposled vynadal/a a proč? - Bráchovi kvůli počítači
Kdy ses naposled zranil/a? - Jestli se počítají odřeniny tak dneska
Komu a kdy si naposled dal/a pusu? - Karolínce
A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? - Tak to je dlouhá doba
Kdy si dostal/a kapesné? - Nějak začátkem měsíce
Kdo ti naposled volal? - Románek
Co si naposled jedl/a? - Chleba s máslem
A pil/a? - Coca-Colu
Kde si naposled byl/a? - Jako jak ? =D
Kdy si naposled brečel/a? - Včera
Na co ses naposled díval/a? (myšleno TV :D) - Teď koukám na film, ale nevím jak se jmenuje

26.4.2010 - Zarach nakonec zrušen

26. dubna 2010 v 18:28 | Nami |  Diary
 Tak jsem nakonec tady.
Bráchovi jsem se omluvila, takže to povolilo a zaracha nám zrušili.

Odpoledne jsem byla s bráchou na tréninku. Koukala jsem se a docela sranda no.
Zítra někteří lidi od nás ze třídy jedou do Terezína. Já chtěla jet taky, ale za takových podmínek, jaké jsou se radši budu učit.
Zítřejší den tudíž budeme v béčku. Mám fakt "radost". Tu třídu já osobně úplně nesnáším, ale vypadá to, že to budu muset překousnout.
Jediná pozitivní zpráva celého dnešního dne je to, že nám zítra odpadl odpolední tělák, takže super. Co budu dělat po škole netuším, ale večer mám trenál, takže to nebude nic moc...

No..něco málo jsem přidala a za chvíli se půjdu koukat na ULICI. Dlouho jsem jí neviděla. =D
Budu tady ještě večer. Tak zatím !

http://my-rainbow-face.blog.cz

Hříšný tanec 2 : Havana Night

26. dubna 2010 v 18:18 | Nami |  Filmy
http://my-rainbow-face.blog.cz
  •  Havana, listopad roku 1958. Osmnáctiletá Katey Millerová (Romola Garai) přijíždí s rodiči ze Spojených států do kubánského hlavního města, kde její otec dostal místo ve vedení místní pobočky společnosti Ford. Z poklidného života středostavovského studentky je Katey uvržena do exkluzivního prostředí Američanů, pohybujících se v luxusním hotelu Oceana.

    Více než toto pozlátko ji však přitahuje hrdý a cílevědomý Javier (Diego Luna), číšník, který, jak vyjde najevo, je také vynikajícím tanečníkem. Katey touží naučit se jeho styl tance a přesvědčí ho, aby se společně zúčastnili prestižní taneční soutěže v havanském kasinu Palace. Po Javierově boku poznává odlišnou, temperamentnější tvář Kuby. Společně zkoušejí na pláži a navštěvují "hříšný" taneční klub La Rosa Negra, kam chodí pouze místní a kde se provozuje "hříšný tanec". V osudný večer jsou připraveni společně vystoupit na taneční soutěži, netuší však, že celou Kubu zanedlouho zachvátí vlna revolučního násilí…
Moje hodnocení :- 5 hvězdičekPiece 3.3

26. dubna 2010 v 18:01 | Nami |  Pieces
http://my-rainbow-face.blog.cz

Twitter >> 26.4.2010

26. dubna 2010 v 12:01 | Nami |  Diary
http://my-rainbow-face.blog.cz
Ahoj miláčci !
Píšu jenom narychlo ze školy.
Tenhle týden mám zaracha na počítač, takže nic přibývat nebude. Zkusím se na počítač během týdne nějak propašovat, ale spíš s tím nepočítejte...
Proč toho zaracha mám ? Bruntálně jsem se pohádala s bráchou. Málem jsme se pozabíjeli, takže dobrý no...
Moc mě to mrzí. Mojim SB to vynahradím příští týden !
Miluju Vás ! Vaše Nami...

Avatary - Alice in Wonderland

24. dubna 2010 v 10:06 | Nami |  Avatary
http://my-rainbow-face.blog.czhttp://my-rainbow-face.blog.cz
© Nami, my-rainbow-face.blog.cz
ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT !!!Piece 3.2

24. dubna 2010 v 9:50 | Nami |  Pieces
http://my-rainbow-face.blog.cz

Layout 0.3

24. dubna 2010 v 9:45 | Nami |  Layouts
Layout name : Because I never be Normal
From - To : 11.4.2010 - ???
Layout created by : s-unny
Preview :23.4.2010 - Unavená...hodně unavená

23. dubna 2010 v 21:53 | Nami |  Diary
 Ve škole se mi poslední dobou opravdu "daří".
Dneska to byla pro změnu čtyřka z dějáku. Jak nudný předmět.

Odpoledne jsem byla s nej kámoškou v posilovně a jsem mrtvá. Byly jsme i ve středu a ruce mě bolí ještě teď. A zítra to bude o hodně horší.
Cestou domů jsem potkala ještě partičku mojich "milášků", tak jsem se k nim přidala. Byla fakt sranda. Vždycky, když jsem s nima tak hodím všechny starosti za hlavu a depky mi na chvíli úplně zmizí.
Půlku odpoledne jsem proškytala. Zajímalo by mě, kdo na mě tak usilovně myslel.

Na večer jsme byly s mamkou v jednom obchoďáku, ze kterého jsem si přivezla akorát Bravíčko a plechovku RedBullu. Všude slevy, ale nic se mi nelíbilo, takže smůla.

Jsem hrozně unavená, takže si asi za chvíli půjdu lehnout.

PS : Připravuju příběh s názvem Fireflies.

http://my-rainbow-face.blog.cz

Piece 3.1

23. dubna 2010 v 21:47 | Nami |  Pieces
http://my-rainbow-face.blog.czPiece 3.0

21. dubna 2010 v 18:25 | Nami |  Pieces
http://my-rainbow-face.blog.cz

21.4.2010 - Posilka s nej kámoškou

21. dubna 2010 v 18:08 | Nami |  Diary
 Aktuálně jsem před chvíli dopřekládala úkol z angličtiny. Lépe řečeno google dopřekládal.
Náš učitel nám oznámil, že z důvodu potřeby zlepšení našeho překladu máme přeložit jednu stránku v učebnici o velkém požáru Londýna. Učebnice je formátu A4 a každá stránka hustě popsaná textem.

Odpoledne jsem si byla s nej kámoškou protáhnout tělo v posilovně a musím říct, že to bylo fajn zpříjemnění nudného života. Táta nás parádně prohnal. Zatím mě nic nebolí, ale to všechno se projeví až zítra ráno.
Po asi 10 minutách našeho cvičení přišla partička asi 6-ti rádoby frajírků. Mohlo jim být tak nanejvýš 15 let a celou dobu na nás blbě civěli. Už jsem je měla chuť poslat do háje.
Chvilku před naším odchodem se sbalili a šli "cvičit" břicho na stroje k našim šatnám. Samozřejmě asi nemohli přenést přez srdce, že by nás nechali jen tak odejít. Takže nás pozdravili, zeptali se kdy tam budeme zase...na to jsme jim odpověděly, že nevíme, přitom se chystáme už v pátek. Při odchodu na nás zakřičeli ,, Tak ahoj holky, mějte se!"...my jsme jim odpověděly hlasitě ,,Čau ! A díky. " a dál jsme se nestaraly.

Jinak k zítřku. Opět nás čekají ragby. Tentokrát je to jenom trénink, ale musíme na to hřiště, takže zase hodinu a půl tam, hodinu a půl zpátky. Trénink by měl trvat bez cesty cca 4 hodiny, takže paráda. Odpoledne mám ještě trénink a vůbec nemám ponětí, jestli tam půjdu. Ještě uvidím. Z toho vyplývá, že se zase ozvu až večer.
VÍM, hodně Vás poslední dobou zanedbávám, ale prostě na blogování nění čas. Buď je to nějaký sport, kamarádi nebo škola. Příští týden by se to mělo jakš, takš zklidnit, takže budu asi normálně přidávat.

http://my-rainbow-face.blog.cz

19.4.2010 - Po půl roce

19. dubna 2010 v 19:52 | Nami |  Diary
 Domů jsem přišla...v půl 7. Nečekaně se to nějak protáhlo.
Kupodivu jsem si přivezla jen már modřin a odřené koleno. Čekala jsem něco horšího.

Cestou tam byla docela sranda. Kousek před zastávkou na které jsme měli vystupovat jsme jeli po jakési silnici a v protějším pruhu jela dodávka. Přes tu cestu chtěl přeběhnout kluk. Nebo spíš nechtěl přeběhnout, ale nějaký jeho kamarád ho tam strčil. Zpoza té dodávky se vyřítila motorka, která toho kluka srazila. No...naštěstí měl jenom něco s nohou. Nic vážného to nebylo, ale museli jsme to dojít pěšky.

No jinak jsme podle mě hráli docela dobře. Vyhráli sjme 2 zápasy ze 4, jeden jsme remízovali a jeden prohráli. Na stupních vítězů jsme se ale neumístili, protože týmy z druhé skupiny byly na body lepší. Nakonec jsme skončili 5. z 11 týmů. Junioři byli 2. a 3.

Tolik k dnešku. Bylo toho samozřejmě více. Např. některá nemilá překvapení atd., ale to by bylo na dlouho.
Zítra mám trénink a odpoledku, na kterou asi nepůjdu, protože po dnešku jsem úplně grogy.

http://my-rainbow-face.blog.cz

19.4.2010 - Rychlá zpráva před odjezdem

19. dubna 2010 v 9:58 | Nami |  Diary
 Tak jsem přišla domů ze školy. Měli jsme jenom 2 hodiny, ale psali jsme test a já bych měla mít za 3.

Teď si vařím jídlo a kolem půl 11 bych měla vypadnout.
Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, protože jsme dali dohromady docela dobrej tým.

Tak nám držte palečky a večer se snad ozvu.